Ponuka SLH pre mladých: ONLINE FORMAČNO-AKADEMICKÝ PROGRAM

Spoločenstvo Ladislava Hanusa sa venuje sa predovšetkým formácií mladých ľudí. Jeho víziou je byť inšpirujúcim spoločenstvom vzdelaných a angažovaných kresťanov, ktorí budú obohacovať kultúru a verejný život na Slovensku a vo svete.

Súčasná kríza otvorila nové možnosti ako ponúknuť formačno-akademický program aj Slovákom žijúcim v zahraničí. Posledný semester bol z dôvodu pandémie presunutý do online priestoru – a to s veľkým úspechom.

Z toho dôvodu sa v akademickom roku 2020/21 otvára online verzia formačno-akademického programu, popri štandardných programoch v Bratislave a Košiciach.

Všetky potrebné info nájdete na
👉 https://www.slh.sk/akademicke-programy/online-programy-slh/

alebo vo forme brožúrky
👉 https://drive.google.com/file/d/1KNDzmkEg0ULOkEMES7IgE_z8V6YI2Zqi/view

Ak vás ponuka zaujala, neváhajte a prihláste sa, neoľutujete !

Drahí priatelia z celého sveta!

Prinášame Vám 🔥 novinku! Náš formačno-akademický program expanduje do online sveta 👏👏👏

Zmeny posledných mesiacov nás prinútili prispôsobiť naše programy okolnostiam a presunúť prezenčné stretnutia do online priestoru. Vďaka tomu sme objavili nový spôsob, ako umožniť ľuďom aj mimo Bratislavy a Košíc sa spolu s nami VZDELÁVAŤ, DISKUTOVAŤ & PREHĹBOVAŤ SVOJU VIERU. Nezáleží na tom, či si z dedinky z Oravy, na štúdiách vo Veľkej Británii, rozlietaný po Európe alebo pracovne v Spojených štátoch … od septembra 2020 máš jedinečnú príležitosť zapojiť sa do nášho formačno-akademického programu!

Všetky potrebné info nájdeš na
👉https://www.slh.sk/akademicke-programy/online-programy-slh/

Tešíme sa na spoločné hľadanie Pravdy, aj za hranicami!  

Spoločenstvo Ladislava Hanusa

You may also like...